Honza Skála – Rallycross

Svůj první závod absolvoval ve svých 14 letech. V šestnácti vyhrál první titul Mistra ČR v rallycrossu, kde během následujících dvou let posbíral další 4 tituly Mistra ČR a Rakouska. V roce 2009 se stal historicky prvním vítězem celonárodní soutěže FormulaSTAR, díky které absolvoval následující rok v Mistrovstí ČR v Divizi 3, formulových monopostů. Hned svou první sezonu proměnil v další titul Mistra ČR.

V roce 2011 byl vybrán mezi 20 nejtalentovanějších juniorů do finále celosvětové soutěže FIA Young Driver Excellence Academy.

Souhrn výsledku:

Rallycross 2007 – vítěz Divize H1A
Rallycross 2008 – vítěz Divize 6, vítěz České trofeje junior
Rallycross 2009 – Mistr ČR Divize 4, Mistr Rakouska Divize 4, vítěz Divize 6, vítěz České trofeje junior, 3. v Zóně střední Evropy Divize 4
Formule 2009 – Vítěz prvního ročníku soutěže FormulaSTAR
Rallycross 2010 – 1. místo ZSE Sedlčany Divize 1A (Peugeot 207 S1600)
Formule 2010 – Mistr ČR Divize 3, vítěz České trofeje junior Divize 3, 2. v Zóně střední Evropy Divize E2000
2011 – Finalista celosvětové soutěže FIA Young Driver Academy

Marian Chytka – MCH PHOTO

Martin Macík Jr. – KM Racing

Je mi 26 let a jsem nejmladším pilotem kamionu v historii Rallye Dakar, nejnáročnějšího závodu na světě. Není nic těžšího, delšího a tvrdšího než Dakar. Jede se jen jednou ročně, účastní se ho 2000 závodníků, mráz v horách střídají obrovská vedra v pouštích, prach, minimum spánku, zato přemíra adrenalinu, psychické i fyzické vyčerpání. Téměř každý rok si Dakar vyžádá svou oběť. Přesto se pokaždé nemůžu dočkat, až do toho v lednu půjdu znovu. Je to závislost, která se nedá popsat, musíte ji zažít. Jinak jsem úplně normální kluk, chodím do práce, nedám dopustit na svoje kamarády a jsem pro každou špatnost. Jo a trénuju na další Dakar ?

Lukáš Kvapil – KM Racing

David Křížek

Závodnímu jachtingu se věnuje od 10 let, ale jinak tento sport provozuje již od raného dětství. Za svoji kariéru získal 20 medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách. Zúčastnil se celé řady zahraničních závodů (8x mistrovství světa a 9x mistrovství Evropy). Je členem SECTOR No Limits, sdružení nejextrémnějších sportovců světa. Celkem 4x přeplul Atlantik.