Outdoor survival

Specialista na vzdělávací akce a kursy v oblasti života v přírodě a školy přežití pro širokou laickou i odbornou veřejnost. Cílem a snahou projektu je poskytnout klientům kompletní informace o tom, jak co nejlépe poznat přírodu, naučit se s ní žít v symbióze a v případě potřeby vědět, jak využít jejího bohatství k svému přežití, či jenom k zajištění komfortu při plánovaném při táboření s rodinou. www.outdoorsurvival.cz

Martin Macík Jr.

KM Racing

Je mi 26 let a jsem nejmladším pilotem kamionu v historii Rallye Dakar, nejnáročnějšího závodu na světě. Není nic těžšího, delšího a tvrdšího než Dakar. Jede se jen jednou ročně, účastní se ho 2000 závodníků, mráz v horách střídají obrovská vedra v pouštích, prach, minimum spánku, zato přemíra adrenalinu, psychické i fyzické vyčerpání. Téměř každý rok si Dakar vyžádá svou oběť. Přesto se pokaždé nemůžu dočkat, až do toho v lednu půjdu znovu. Je to závislost, která se nedá popsat, musíte ji zažít. Jinak jsem úplně normální kluk, chodím do práce, nedám dopustit na svoje kamarády a jsem pro každou špatnost. Jo a trénuju na další Dakar ?

Honza Skála

Rallycross

Svůj první závod absolvoval ve svých 14 letech. V šestnácti vyhrál první titul Mistra ČR v rallycrossu, kde během následujících dvou let posbíral další 4 tituly Mistra ČR a Rakouska. V roce 2009 se stal historicky prvním vítězem celonárodní soutěže FormulaSTAR, díky které absolvoval následující rok v Mistrovství ČR v Divizi 3, formulových monopostů. Hned svou první sezonu proměnil v další titul Mistra ČR.

V roce 2011 byl vybrán mezi 20 nejtalentovanějších juniorů do finále celosvětové soutěže FIA Young Driver Excellence Academy.

 

 

David Křížek+

Jachtař

Uznávaný jachtař David Křížek se věnuje závodnímu jachtingu od 10 let, ale jinak tento sport provozuje již od raného dětství. Za svoji kariéru získal 16 medailí z Mistrovství ČR v různých lodních třídách. Zúčastnil se celé řady zahraničních závodů (6x mistrovství světa a 8x mistrovství Evropy). Je členem SECTOR No Limits, sdružení nejextrémnějších sportovců světa. V roce 2006 a 2007 projekt ATLANTIK MINITRANSAT. Sólový oceánský jachting na 6,5m plachetnici. Jako první Čech kvalifikován na legendární závod osamělých mořeplavců Transat 6,50 (La Rochelle FRA - Salvador de Bahia - BRA), kde získal bronzovou medaili.

Majitel společnosti Czech Ocean Team s.r.o., která se zabývá realizací jachtařských projektů.

 

 

Míla Janáček

Automobilový závodník

Míla Janáček, závodník, navigátor, novinář a celoživotní milovník čehokoli, co má 4 kola a jede mimo silnici. Míla se k offroad autům dostal už v mládí, kdy si koupil své první terénní auto ARO 240. Od té doby to s ním jezdí z kopce a do kopce a svůj profesionální i soukromý život plně věnuje právě offroadu.

Jako novinář a posléze i jako navigátor několika českých posádek se účastnil největší a nejznámější světové rally Dakar, kterou jel poprvé jako co-pilot v roce 2007, tedy poslední Africký Dakar, než se přesunul do Jižní Ameriky. Od té doby se, co by co-pilot, účastnil několika světových rally, sérií Baja, Dakaru 2009 a 2011 v Tatrovce s Markem Spáčilem, nebo Rally Budapest-Bamako 2013 s Jirkou Strejcem, kterou dokonce vyhráli!

Mimo aktivní závodění se Míla věnuje vydávání svých časopisů OffROAD Magazín a QUAD a dále organizuje přední české offroad akce a závody.

 

 

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena