Název jídla sice evokuje vztah k dobrodružství, k expedicím a náročným výpravám, ale poctivé české jídlo s rychlou přípravou užijete prakticky kdekoli a kdykoli.

Chalupáři/chataři

Když v pátek po práci přijedete, nemusíte se zdržovat vařením. Stejně tak se vám nemusí chtít vařit doma večer po práci, či druhý den po večírku. Sáčky s jídlem můžete mít uložené ve spíži několik let a připravené k okamžité konzumaci.

Turisté/horolezci/sportovci

Při náročných fyzických výkonech je důležité neodbývat své tělo polotovary či konzervami, které bývají těžko stravitelné, nedodávají energii a nebývají příliš chutné. Proto je zde varianta jídla ADM, které je chutné, plnohodnotné, za pár minut hotové a dodá vám energii pro další aktivitu i regeneraci. Sušené maso Jerky je pak skvělým výživovým doplňkem, zdrojem energie a bílkovin, které můžete nosit v kapse a žvýkat místo žvýkačky opravdu kdekoli.

Motoristé

Jídlo ADM můžete vozit v autě pro případ, že zůstanete uvězněni v koloně, nebo se z jiných neočekávaných důvodů nedostanete včas z bodu A do bodu B. Nezkazí se, můžete ho mít v kaslíku až šest let. Navíc jídlo je možné ohřát i na rozehřátém motoru.

Na ryby, do kempu či na dovolenou

Ušetříte čas! Těšíte se na dovolenou, na víkend, nebo prostě jen na výlet s přáteli či rodinou a nechcete drahocenný čas trávit vařením. Nebo na vaření (v kempu, na túře) nemáte prostě prostor a prostředky.

Prepeři

Jídlo ADM je perfektní pro vytvoření si základních zásob potravin pro jakékoli krizové situace, při které zkolabuje zásobování (rozsáhlý a dlouhodobý výpadek elektřiny – tzv. blackout, válečný stav, živelná katastrofa apod.). Tyto situace se sice na první pohled jeví velice nepravděpodobné, ale stát se, bohužel, mohou.

Alergici

Z nabídky jídel Advenuture Menu si vybere opravdu každý, včetně osob trpících alergiemi. Nabízíme jídla bez laktózy, bez lepku, bezvaječná a především bez konzervantů a těžko stravitelné chemie.

Vegetariáni / vegani

Pamatováno je i na ty, kteří nejí maso. V nabídce najdete výběr vegetariánských, ale i veganských jídel.

Divize distribuce | Naše značky Ledlenser, Leatherman, Wiley X, Setolite
Copyright © 2019 MORIS design s.r.o. | Všechna práva vyhrazena